Asset Publisher Asset Publisher

POMAGAMY W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Rozwijające się w kraju zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 determinuje nas do zaangażowania w walkę z pandemią.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi wspomoże działania ograniczające rozprzestrzenianie koronawirusa w regionie poprzez przekazanie darowizn na rzecz szpitali na łączną kwotę 254 tys. zł. Środki finansowe trafią do pięciu szpitali
z województwa łódzkiego. W pierwszej kolejności pieniądze zostaną wykorzystane na zakup specjalistycznej aparatury badającej obecność materiału genetycznego
w kierunku wirusa grypy, sprzętu do rentgenodiagnostyki oraz ultrasonografii, jak i środki ochrony osobistej pracowników służby zdrowia. Jesteśmy z Wami!

Nadleśnictwo Poddębice przekazało starostwie powiatowemu budynek byłego Nadleśnictwa o powierzchni przekraczającej 300 m2 gdzie bezpiecznie może przebywać jednocześnie 9 osób objętych kwarantanną.

Dziękujemy wszystkim naszym Nadleśnictwom, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy wykonują mimo trudności swoje obowiązki, a także włączyli się indywidualnie w różne akcje pomocy!

Pamiętajcie, że ZOSTAJĄC W DOMU też pomagacie!

#ZOSTAŃWDOMU

 

Mnóstwo inspiracji na każdy dzień w domu znajdziecie tu:

www.facebook.com/LasyPanstwowe

www.lasy.gov.pl/pl/wideo

www.lasy.gov.pl/pl/informacje/echa-lesne

www.lasy.gov.pl/pl/informacje/publikacje