Asset Publisher Asset Publisher

STREFA BUSHCRAFTU i SURVIVALU

Nadleśnictwo Brzeziny wyznaczyło specjalne obszary leśne o powierzchni ponad 1700 hektarów, gdzie miłośnicy bushcraftu i survivalu mogą uprawiać swoje hobby bez obaw o naruszenie ustawy o lasach.

Wyznaczona przez Nadleśnictwo Brzeziny strefa, to obszar pilotażowy obowiązujący od 21 listopada 2019 roku do 31 stycznia 2021 roku, na którym odbywa się testowanie miejsc przeznaczonych w szczególności dla miłośników bushcraftu i survivalu.

Zanim skorzystasz i wyruszysz do lasu zapoznaj się z mapą, regulaminem korzystania oraz  zagrożeniami jakie możesz napotkać (znajdziesz je w załącznikach poniżej).

Mapa również dostępna jest w formie interaktywnej na stronie https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy → zakładka „Mapy BDL” → „Mapa zagospodarowania turystycznego” → „Obszary pilotażowe bushcraft-surwiwal” lub w aplikacji mobilnej „mBDL” do pobrania w sklepie GooglePlay

Osoby korzystające z oferty bushcraftingu prosimy o wypełnienie ankiety:

http://personal.ewaluacja.eu/index.php/364718?lang=pl

Prosimy o stosowanie się do aktualnie obowiązujących ograniczeń wprowadzonych przez ministra zdrowia, określonych na rządowej stronie:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

 

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

  • tel. 44 714 15 52
  • e-mail: brzeziny@lodz.lasy.gov.pl